HAYDER Aşevi’ne Nasıl Yardım Edebilirim?

service_img_1

Her gün 3000 kişilik yemek üretimi gerçekleştiren HAYDER Aşevi bütün malzemelerini ve organizasyon giderlerini bağışçılarının destekleriyle sağlamakta. Tesis kirası, personel giderleri, yakıt ve fatura masraflarının karşılandığı bu bağışlar aynı zamanda kısa zaman dilimlerinde temin edilmesi gereken ve ayni bağış yoluyla her zaman elde edilemeyecek olan sebze – süt vb. gıda malzemelerinin temininde de kaynak olarak kullanılıyor.

Siz de Ahmet Yesevi Derneği’nin resmi sayfasını ziyaret edip online bağış butonunu tıklayarak ya da 0212 923 1 923 numarasını arayarak HAYDER Aşevi’ne destek olabilirsiniz.

Bağış Yap
Bilgi Al
bodega

Eskiler, “Nimetin şükrü cinsindendir” buyurmuşlar. Sahip olduğunuz gıda maddeleri ve HAYDER Aşevinin ihtiyaç duyacağı diğer yardımcı ürünleri temin ederek aşevine destek olabilirsiniz.

Osmanlı Devleti’nde camilerin, medreselerin yanlarında inşa edilmiş olan imarethanelerin malzemelerini büyük ölçüde civarındaki komşular temin etmekteydi. Siz de sahip olduğunuz bakliyat ürünleri, un, yağ gibi gıda malzemelerini ayni bağış yoluyla makbuz mukabilinde aşevine bağışlayabilirsiniz.

HAYDER Aşevi, fabrikasyon bir üretim gerçekleştiği için bakliyat gibi ürünlerde belli bir kilonun üzerindeki bağışları kabul edebiliyor. Detaylı bilgi için 0212 923 1 923 numarasını arayabilirsiniz.

Ahmet Yesevi Derneği’nin İstanbul’daki Kur’an kursları ve ihtiyaç sahibi ailelere hizmet vermek amacıyla Zeytinburnu’nda inşa ettiği HAYDER Aşevi, 23 Ekim Pazar günü hizmete girdi.

Gıda mühendisi denetimindeki tecrübeli kadrosuyla uluslararası standartlardaki tesislerinde günde 2 öğün sıcak yemek üretimi yapıyor, özenle paketliyor ve sıcak olarak servis ediyor.

Aç olan bir mü’mini doyurmak…

Aç olan bir mü’mini doyuranı, Allâhü Teâlâ (kıyâmet günü) cennet meyveleriyle doyurur.

| Hadîs-i Şerîf, Sünen-i Tirmizî

Hem yoksula hem fakire yedirin…

“…Artık ondan hem kendiniz yeyin, hem de yoksula, fakire yedirin.”

| Kur’an-ı Kerim,  el-Hac, 28

Kalp yumuşaklığı için…

“Eğer kalbinin yumuşamasını istiyorsan fakiri doyur, yetimin başını okşa!”

| Hadis-i Şerif, Ahmed, II, 263, 387

Nasıl Bağış Yapabilirsiniz?

online bağış

Web sitemiz üzerinden kredi kartınız ile (3D olarak) güvenli bir şekilde bağış yapabilirsiniz.

hayder aşevi Banka hesap numaralarımıza bizzat şubeye giderek EFT veya Havale Yoluyla yardım yapabilirsiniz.

Banka hesap numaralarımıza bizzat EFT veya Havale Yoluyla yardım yapabilirsiniz.

hayder aşevi

Cep telefonunuzdan onay vererek mesaj yoluyla düzenli bağışta bulunabilirsiniz.

hayder aşevi

Telebağış sistemi ile bizi arayarak bağış kredi kartı bilgilerinizle bağış yapabilirsiniz. TEL NO:(0212) 923 1 923